جستجو
Close this search box.

بیش از 83 هزار بازدیدکننده در نمایشگاه دموتکس 2024 شانگهای

بیش از 83 هزار بازدیدکننده در نمایشگاه دموتکس 2024 شانگهای

دموتکس 2024 شانگهای جامعه جهانی کفپوش را برای بیست و ششمین بار از 28 تا 30 می مطابق 8 تا 10 خرداد در مرکز نمایشگاه و همایش ملی شانگهای (NECC) گرد هم آورد.

غرفه گذاران با اشغال 23000 متر مربع فضای ناخالص نمایشگاهی در 8 سالن، 1600 تولیدکننده و برند فرش و کفپوش آخرین نوآوری های خود را در صنعت کفپوش به نمایش گذاشتند و روند پیشرفت های آینده را تعیین کردند. علیرغم چالش های اقتصادی کنونی در سراسر جهان، بازدید از نمایشگاه با 83850 بازدید کننده حرفه ای از 117 کشور مختلف، از جمله چین، همچنان قوی باقی ماند. همانطور که قبلاً از پیش ثبت نام پیش بینی شده بود، نسبت به سال گذشته 25 درصد افزایش چشمگیری را در بازدیدکنندگان بین المللی به ثبت رساند و در مجموع به 17923 نفر رسید و از رکورد سال 2019 پیشی گرفت.

DOMOTEX Asia/CHINAFLOOR 2024 یک بار دیگر موقعیت پیشرو این رویداد را در کل منطقه آسیا و اقیانوسیه تقویت کرد. افزایش چشمگیر بازدیدکنندگان بین المللی نشانه واضحی بود که چین همچنان یک بازیگر مهم در صنعت کفپوش است. همراه با بازارهای آسیایی در حال رشد نزدیک، فرصت های توسعه منحصر به فردی را برای همه ارائه می دهد. گردهمایی بزرگ 3 روزه در شانگهای، به همه این فرصت را داد تا آخرین پیشرفت‌ها و جدیدترین نوآوری‌هایی را که این منطقه ارائه می‌کند، شخصاً تجربه کنند.

سونیا ودل کاستلانو، مدیر جهانی DOMOTEX گفت:« در میان بازدیدکنندگان بین‌المللی، بیش از 150 خریدار کف‌پوش از 20 کشور، از جمله هیئتی از ایتالیا، که با مشارکت Federparquet (انجمن ایتالیایی توزیع‌کنندگان و نصب‌کنندگان کف‌پوش‌های چوبی) و هیئتی از استرالیا، با مشارکت انجمن کف‌پوش‌های چوبی استرالیا (ATFA)سازمان‌دهی شد، حضور داشتند. خریداران میزبان بین‌المللی از غرفه‌های حدود 80 غرفه‌دار منتخب بازدیدهای شخصی انجام دادند و بیش از 400 جلسه معارفه را در سالن بین‌المللی خریداران برگزار کردند.»

شایان ذکر است که بیش از 100 هماهنگ کننده پروژه های سازمانی محلی از شعبه ساخت و ساز عمومی انجمن دکوراسیون ساختمان چین، کمیته دکوراسیون داخلی انجمن املاک چین و ده انجمن تجاری پیشرو به نمایندگی از چونگ کینگ، فوژو، Xiamen، Quanzhou، Jiaxing، Taizhou و Wenzhou، درگیر در تدارکات و فعالیت در این رویداد بودند. علاوه بر این، انجمن صنعت مبلمان Nanxun، همراه با میدان مبلمان Jinmao، میدان مثلث طلایی، میدان مبلمان Haoyijia، و شهر دکوراسیون شرق چین بازدیدهای هیئتی را برای فروشندگان و تامین کنندگان مصالح ساختمانی ترتیب دادند.

DOMOTEX Asia/CHINAFLOOR دوباره از 26 تا 28 می 2025 در مرکز نمایشگاه و همایش ملی شانگهای (NECC) بازخواهد گشت. درخواست ها برای نمایشگاه در رویداد سال آینده از 1 ماه قبل از نمایشگاه آغاز شده و در طول 3 روز تشدید شده است. در این رویداد، مسیر رسیدن به نسخه قوی مشابهی را که در سال 2025 انتظار می‌رود نشان می‌دهد. شرکت‌های پیشرو مانند CFL، Daejin، Eletile (HMTX)، KDF، Novalis، Unilin، i4F، Bulckaert، Paulig، Haima، Hawk Machinery، Azumi، Bona قبلا حضور خود را در DOMOTEX Asia/CHINAFLOOR 2025 تایید کرده اند.

رویدادهای مشترک پیشرو برای یک تجربه جامع

DOMOTEX asia/CHINAFLOOR با تکیه بر سنت خود، با مجموعه ای از رویدادهای مهم، از جمله R+T Asia، نمایشگاه پیشرو آسیا-اقیانوسیه برای سیستم ها و درها/درب های آفتابگیر، cadex، رویدادی بین المللی برای شبکه، یادگیری و کسب و کار شریک شد. فعالیت در زمینه طراحی و معماری و غیره. با گرد هم آمدن تحت پلت فرم BUILD ASIA Mega Show، این رویدادها با هدف تسهیل گفتگوی قوی در بین صنایع مختلف، امکان ادغام یکپارچه بین کانال های مختلف و ارائه تجربه جامع در بخش های ساخت و ساز، مصالح ساختمانی و طراحی داخلی را برای شرکت کنندگان فراهم می کند.

0 0 رای‌ها
امتیاز شما
0 دیدگاه
بازخوردهای (Feedback) اینلاین
مشاهده همه دیدگاه‌ها
 
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.