رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: نخستین واحد تولیدی فرش ماشینی برای اولین بار در سطح استان راه اندازی شد.

اولین واحد تولیدی فرش ماشینی در اردبیل راه اندازی شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: نخستین واحد تولیدی فرش ماشینی برای اولین بار در سطح استان راه اندازی شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل در حاشیه افتتاح واحد تولیدی فرش ماشینی گفت: نخستین واحد تولیدی فرش ماشینی برای اولین بار در استان اردبیل راه اندازی شد که فرش این واحد علاوه برتامین نیاز داخلی به کشورهای آذربایجان و روسیه صادر می شود.

وی افزود: طبق بررسی‌های انجام یافته در خصوص مشکلات واحدهای تولیدی استان اردبیل کل واحدهای راکد که قابل احیاء هستند تعداد ۹۸ واحد تولیدی و صنعتی است که از این تعداد احیای ۷۶ تولیدی در دستور کار قرار گرفته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل بیان کرد: از اهداف سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل به تبع از وزارت متبوع، به بهره برداری رسیدن واحدهای تولیدی ، ایجاد اشتغال ، راه اندازی  واحدهای غیر فعال به ظرفیت رساندن واحدهایی که پایین تر از ظرفیت کار می کنند، پایش مستمر طرح های نیمه تمام، حمایت از طرحهای تولیدی و صنعتی در قالب تسهیلات رونق تولید بوده است که با تلاش و کوشش شبانه روزی مجموعه سازمان صمت استان و حمایت مسوولین عالی استانی و همراهی فعالان عرصه اقتصادی این امر محقق شده که نتیجه آن بازگشت 28 واحد تولیدی و صنعتی به چرخه تولید از ابتدای امسال تا به امروز می باشد.

 

منبع:mojnews.com    
 
  نام و نام خانوادگی :
آدرس ایمیل یا شماره تماس :
  دیدگاه :
 
       
   
افتخارات
دريافت گواهينامه ها، استانداردها و تقدیرنامه های ملی و بین المللی
افتخارات فرش ماشینی
فرش پامچال - نانو فرش