دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در دیدار مدیران شبکه ایران کالا خواستار اختصاص برنامه تلویزیونی میز فرش ماشینی در شبکه‌های تلویزیونی و ازجمله شبکه ایران کالا به منظور تهیه و پخش مستندی از محصولات فرش ماشینی این شهرستان شد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در دیدار مدیران شبکه ایران کالا؛ خواستار اختصاص برنامه تلویزیونی میز فرش ماشینی و تهیه و پخش مستندی از تولیدات فرش ماشینی و ظرفیت های کشاورزی و گردشگری شهرستان آران و بیدگل در این رسانه شد

فرماندار شهرستان آران و بیدگل خواستار اختصاص برنامه تلویزیونی میز فرش ماشینی در شبکه‌های تلویزیونی و ازجمله شبکه ایران کالا به منظور تهیه و پخش مستندی از محصولات فرش ماشینی این شهرستان شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در دیدار مدیران شبکه ایران کالا با وی، با تاکید بر معرفی فرش ماشینی و دیگر ظرفیت های این شهرستان گفت: تولید سالانه ۵۰ میلیون مترمربع فرش ماشینی در مناطق صنعتی آران و بیدگل، این شهرستان را در رتبه نخست تولید فرش ماشینی کشور و رتبه دوم جهان پس از غازی‌عنتب ترکیه قرار داده و کشورهای همسایه و اروپایی از جمله بازارهای هدف صادرات این محصول هستند.

وی اختصاص برنامه تلویزیونی میز فرش ماشینی در شبکه‌های تلویزیونی و ازجمله شبکه ایران کالا به منظورتهیه و پخش مستندی از محصولات فرش ماشینی شهرستان آران و بیدگل را موثر در رونق این شبکه تلویزیونی و معرفی هرچه بیشتر تولیدات این شهرستان به ایرانیان اعلام کرد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این دیدار ترویج بازاریابی و توسعه صنعت فرش ماشینی و فرش نانو را از مزایای تولید محتوا با موضوع فرش ماشینی این شهرستان عنوان کرد.

وی افزود: معرفی محصولات نساجی و فرش ماشینی و فرش نانو شهرستان آران و بیدگل در پیوند و ارتباط بین شبکه ایران کالا با مردم این شهرستان از یک طرف و افزایش مخاطبان این رسانه در دیگر استانها و شهرها تاثیرگذار است.

دکتر بایبوردی توسعه صادرات را در ایجاد اشتغال و افزایش رفاه مردم ایران و شهرستان آران و بیدگل کلیدی و تاثیرگذار خواند و بیان داشت: با افزایش تولید و صادرات، زمینه برای پیشرفت و توسعه پایدار این شهرستان فراهم‌تر می شود.

وی بیان کرد: اگر صنعت، دانش بنیان و پژوهش محور باشد، می تواند اقتصادی هوشمند را شکل دهد که دیگر اقتصاد دولتی جایی نخواهد داشت و از نوسان‌های بازار هم تاثیری نخواهد گرفت که مجموع اینها می تواند به جهش شتاب‌زای شهرستان آران و بیدگل منجر شود.

منبع:فرمانداری شهرستان آران و بیدگل    
 
  نام و نام خانوادگی :
آدرس ایمیل یا شماره تماس :
  دیدگاه :
 
       
   
افتخارات
دريافت گواهينامه ها، استانداردها و تقدیرنامه های ملی و بین المللی
افتخارات فرش ماشینی
فرش پامچال - نانو فرش