جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

نمایشگاه فرش غازی آنتپ با موفقیت قدرت این صنعت را به نمایش گذاشت

نمایشگاه فرش غازی آنتپ با موفقیت قدرت این صنعت را به نمایش گذاشت

از ۸ تا ۱۱ خرداد ماه ۱۴۰۳، افتتاحیه نمایشگاه فرش غازی آنتپ در مرکز نمایشگاه خاورمیانه غازی آنتپ (OFM) برگزار شد و شهرت این شهر را به عنوان قطب جهانی صنعت فرش به همه ثابت کرد. این رویداد که توسط گروه نمایشگاه های Tüyap و با همکاری اتاق بازرگانی غازی آنتپ برگزار شد، با ۱۵۰ شرکت از ۱۰ کشور و بازدیدکنندگان از ۸۰ کشور مختلف توجه بین المللی قابل توجهی را به خود جلب کرد.

این نمایشگاه که طیف وسیعی از محصولات از جمله فرش ماشینی، سجاده و انواع کف پوش را به نمایش گذاشت، ثابت کرد که رویدادی محوری برای بخش فرش است. این نمایشگاه پلت فرمی را برای مذاکرات، توافق‌ها و همکاری‌ های متعدد فراهم کرد و فرصت‌ های قابل توجهی را برای شرکت‌های شرکت‌کننده و بازدید کنندگان ایجاد کرد.

Ilhan Ersözlü، مدیر کل گروه نمایشگاه‌های Tüyap، بر رهبری جهانی غازی آنتپ در تولید و صادرات فرش ماشینی تاکید کرد. Ersözlü خاطرنشان کرد: “چنین پتانسیلی باید در سراسر جهان و در کشور ما بهتر شناخته شود. ما معتقدیم که نمایشگاه ما که امسال برای اولین بار برگزار شد، تاثیر قابل توجهی داشت.”

Tuncay Yıldırım، رئیس اتاق بازرگانی غازی آنتپ، خوش بینی خود را نسبت به تأثیر این نمایشگاه بر اقتصاد غازی آنتپ ابراز کرد. یلدیریم تصریح کرد: این نمایشگاه که بدون شک مزایای زیادی برای تقویت ارتباطات تجاری موجود و ایجاد ارتباطات جدید برای شرکت‌های ما به ارمغان آورد، همچنین به بهبود منطقه ما که به شدت تحت تأثیر زلزله‌ های ۶ فوریه قرار گرفته است، کمک کرد.

نمایشگاه فرش غازی آنتپ با حمایت سازمان‌های دولتی و صنعتی محلی، با هدف جذب بازدیدکنندگان بین‌المللی، به‌ ویژه از خاورمیانه، شمال آفریقا و اروپا برگزار شد. در این مراسم نمایندگانی از کشورهایی مانند امارات، آلمان، عراق، مصر و بسیاری دیگر حضور داشتند.

نقش مهم ترکیه در صنعت فرش جهانی با صادرات ۳ میلیارد دلاری آن به ۱۱۷ کشور بر همگان ثابت شده است و این کشور را به دومین صادرکننده فرش در سراسر جهان و تولید کننده پیشرو فرش ماشینی تبدیل کرده است.

این رویداد با توجه به انتظارات برای تبدیل شدن به نمایشگاه برجسته سالانه برای صنعت و ارتقای بیشتر وضعیت غازی آنتپ به عنوان پایتخت صنعت فرش پایان یافت.

0 0 رای‌ها
امتیاز شما
0 دیدگاه
بازخوردهای (Feedback) اینلاین
مشاهده همه دیدگاه‌ها
 
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.