نمایشگاه دوموتکس مکزیک
نمایشگاه دموتکس مکزیک در تاریخ ۱۵ تا ۱۹ اکتبر سال ۲۰۱۹ در مکزیکوسیتی برگزار خواهد شد.

دموتکس (DOMOTEX) به مکزیک می‌رود
نمایشگاه دموتکس مکزیک در تاریخ ۱۵ تا ۱۹ اکتبر سال ۲۰۱۹ (23 الی 27 مهرماه 98)در مکزیکوسیتی برگزار خواهد شد.

نمایشگاه هانوفر مکزیک اعلام کرد که DOMOTEX مکزیک ۲۰۱۹ به‌عنوان بخشی از نمایشگاه CIHAC برگزار خواهد شد. مطرح‌ترین نمایشگاه تجاری آمریکای لاتین برای ساخت‌وساز داخلی از تاریخ ۱۵ تا ۱۹ اکتبر ۲۰۱۹ در Centro Citibanamex در مکزیکوسیتی برگزار خواهد شد. این رویداد از آخرین اقدامات برای گسترش نام تجاری DOMOTEX جهانی است.

نمایشگاه تجاری کف‌پوش، شبکه خود را به مکزیک گسترش می‌دهد. نمایشگاه دوموتکس مکزیک که در تاریخ ۱۵ تا ۱۹ اکتبر سال ۲۰۱۹ در Centre Citibanamex در مکزیکوسیتی برگزار می‌شود، گام بعدی در جهانی‌سازی" دویچه مسه" از نام تجاری DOMOTEX  است.

درنتیجه توافق بین دو سازمان بین‌المللی تجارت جهانی، “دویچه مسه”و UBM، این رویداد در نمایشگاه تجاری Expo CIHAC، نمایشگاه پیشرو در آمریکای لاتین برای صنعت ساخت‌وساز، برگزار خواهد شد.

 دموتکس مکزیک روی نیازهای کف‌پوش بازار مکزیک و همچنین توزیع‌کنندگان، تولیدکنندگان و طراحان متمرکز خواهد شد.

در این نمایشگاه، نمایش محصولات حوزه نساجی، فرش ماشینی و دستباف، کف‌پوش‌ها شامل: موکت، چوب، پارکت، لمینیت و کف را شاهد خواهیم بود.

دو پیش‌بینی در مورد وضعیت کف‌پوش مکزیک شده است:

 یک - تا سال ۲۰۲۰، تقاضا برای کف‌پوش و فرش در مکزیک به افزایش ۳.۴ درصد در سال یعنی به ۳۸۵ میلیون مترمربع برسد که بین سالهای ۲۰۱۰-۲۰۱۵ این روند تسریع شده است.

دو- تولید کف‌پوش و فرش در مکزیک در سال ۲۰۲۰ به ۳.۴ درصد افزایش یافته و به ۳۶۰ میلیون مترمربع می‌رسد و به‌تبع تولیدکنندگان افزایش تقاضای داخلی را خواهند داشت.

بیش از ۳۰ سال است که DOMOTEX  از غرفه سازان صنایع فرش و کف‌پوش در ارائه و فروش محصولات خود در بازارهای جهان حمایت کرده است.

DOMOTEX به‌عنوان یک نام تجاری بین‌المللی پویا متعلق به شرکت “دویچه مسه” در هانوفر آلمان است که پس از برگزاری دموتکس در آلمان، چین، ترکیه و امریکا، شرکت‌کنندگان می‌توانند از قدرت این شبکه بین‌المللی در مکزیک بهره‌مند شوند.

هانوفر مکزیک، شرکت تابعه “دویچه مسه” در مکزیک، مسئول برگزاری دموتکس مکزیک است.

نمایشگاه هانوفر مکزیک در سال ۲۰۱۶ با هدف به نمایش گذاشتن رویدادهای “دویچه مسه” در مکزیک و باهدف بین‌المللی کردن بخش‌های مختلف اقتصادی کشور، تأسیس شد.

 “دویچه مسه” هانوفر آلمان، به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین سازمان دهندگان نمایشگاه‌های کالاهای سرمایه‌ای در جهان، یک مجموعه غنی از رویدادها را در مرکز آلمان و در سراسر جهان به نمایش می‌گذارد. “دویچه مسه” با بیش از ۱۲۰۰ کارمند و شبکه‌ای از ۵۸ شریک فروش، در بیش از ۱۰۰ کشور حضور دارد.

دموتکس مکزیک طی پنج روز، در یک فضای نمایشگاهی که بیش از ۳۴۰۰۰ مترمربع است، می‌تواند به بیش از ۵۷۰ غرفه دار ملی و بین‌المللی و ۲۲،۵۰۰ بازدیدکننده حرفه‌ای و تصمیم‌گیرنده، خدمات ارائه دهد.

Expo CIHAC بیش از ۳۰ سال سابقه داشته و یکی از سازمان‌های اصلی رویدادهای کسب‌وکار در جهان سازمان‌دهی شده است. این مرکز هرساله بیش از ۳۰۰ رویداد درزمینهٔ B۲B را برگزار می‌کند و در لندن انگلستان مستقر است.

گفتنی است نمایشگاه دموتکس مکزیک در تاریخ ۱۵ تا ۱۹ اکتبر سال ۲۰۱۹ در مکزیکوسیتی برگزار خواهد شد.
منبع:دموتکس  • کلمات کلیدی

تاریخ بارگذاری 1397/10/04
     
  نام و نام خانوادگی :
آدرس ایمیل یا شماره تماس :
  دیدگاه :
 
       
   
افتخارات
دريافت گواهينامه ها، استانداردها و تقدیرنامه های ملی و بین المللی و برگزيده شدن به عنوان صادركننده نمونه و واحد نمونه استاندارد و کیفیت